pondělí 8. prosince 2014

Food Inspiration

Krásné unavené a pro některé zasněžené ráno! :)
Po zase dlooouhé odmlce se vám hlásím. Tentokrát mám chvilku čas ve škole, tak vás zahltím svými fotkami jídel. Držím určitý jídelníček a denně cvičím Shauna T- T25, no jooo musím shodit alespoň 5kg, váha se ukrutně vyšplhala díky přejídání na 60kg. Fujtajbl. Ale nevzdávám se, cvičím a papkám zdravě a já se zase k tomu svýmu snu přiblížím a jo a jo :)
Taaak a teď pár těch mých pochutin, co vy na to?

 Skvělá víkendová snídaně dohromady se svačinou- 2 plátky celozrnného chleba s kouskem másla, vajíčky a cottagem :) K tomu trochu banánu s mandarinkou a mandličky A jeden víkendový oběd- kuřecí kousky s basmati rýží a zeleninou

 
 A další víkendový oběd- pečené kuřecí stehno s bramborem a zeleninou

 Intrácká snídaně- bílý jogurt s jablkem a skořicí :)

 Imtrácká svačina- 1/2 mozzarelly light s celozrnným chlebem

 Večeře v teple domova :) Treska s rýží basmati a zeleninou Další intrácká snídaně- Ovesné vločky s kouskem banánu a mandlemi

 A udělala jsem kamarádce zdravý dortík k narozeninám! :)

 Další domácí oběd- opět kuřecí kousky s rýží basmati a zeleninkou :)

 A má božská sobotní snídně se svačinou v jednom- Míchanina vajíček, ovesných vloček a banánu se skořicí a WF pancake syrupem ♥ a celozrnný plátek chleba s cottagem a oříšky Nedělní oběd- vepřová libová pečeně (pekla mamka) s rýží basmati a zeleninou  Nedělní večeře- rýže basmati s tuňákem ve vlastní šťávě + zelenina, kterou jsem snědla dřív, než jsem to stihla vyfotit :D

 A tady ještě detail té nejskvělejší víkendové snídaně :)

A má dnešní brzká snídaně ještě doma- Ovesné vločky s bílým jogurtem,s kořicí a kouskem banánu, mandarinkou :)

Přeji vám krásný zbytek dne a ať nám ten týden pěkně rychle uteče! Za 2 týdny tu máme mé nejoblíbenější svátky Vánoceee! :) 
Vaše slamovic 

9 komentářů:

 1. Ahooj, máš moc hezký blog :) neuvažovala si o napsání nějakého článku například o potravinách, které nakupuješ? A které ti nesmí doma chybět? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neuvažovala, ale teď už uvažuji! :)

   Vymazat
 2. Všechno vypadá fakt skvěle! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, to jsou samé dobroty. :) Nejvíc se mi sbíhají sliny nad tím pečeným kuřecím stehnem a to jsem obvykle spíš na sladké mňamky. A copak je v tom zdravém dortíku? :)

  http://roxyshealthyland.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To kuřecí stehno bylo skvělý! A to jsem ho pekla jen na vodě s kořením :) Na dortík udělám recept :)

   Vymazat
 4. Koukám, že máš asi hodně ráda rýžu, co? Tak to jsme dvě, já jí miluju. Je to asi moje nejoblíbenější příloha.Dokonce ji mám asi radši než kuskus a to už je co říct :D Na to pečené kuřátko už mám hroznou chuť! Dortík pro kamarádku se ti moc povedl. Proč mě nikdo takový neupeče? :D
  Ta tvá víkendová snídaně zní zajímavě. Někdy musím takovou míchaninu vyzkoušet. S vajíčkem jsem ještě nic podobného nezkoušela :)

  http://kuchtimeslaskou.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rýži miluju :D Mohla bych jí jíst pořád :) Za to třeba kuskus..moc jsem mu zatím na chut nepřišla, ale jako moje nejoblíbenější přílohy patří rozhodně ještě bulgur :) Za dortík děkuju, neboj, mně ho taky nikdo nikdy neupekl a ani s tím tak trochu nelze počítat :D A s vajíčkem to určitě zkus, je to fakt mnamka :)

   Vymazat
 5. Moc pěkné fotky :) Opravdu se na ně moc hezky kouká, sliny tečou :D Ne, líbí se mi jak jsou kompozičně, jsi šikovná ;)

  worldaroundmissnothing.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat