pátek 28. listopadu 2014

Mini food inspiration

Krásný páteční den!
Konečně máme konec týdne a zase nás čeká ten dlouho očekávaný víkend, který uteče zase tak rychle, že se můžeme hned těšit na další :D
Omlouvám se, že vás tak zanedbávám...opět, ale nevěřili by jste, jak náročný je vyplnit a poslat přihlášky na vejšky a k tomu nás ve škole teď opravdu nešetří. Co vám ale můžu slíbit? Plánuji rozsáhlejší článek o Mexiku, pro mou smůlu jste si ho vyžádali na instagramu :D Né, udělám ho pro vás ráda :) A jako další plánuji trochu povídací článek o tom, jak mizerně mi teď je, že stále prohrávám nad ZP, kolik hnusných kil už mám zase nahoře, ALE! Jak to nevzdávám a bojuji dál :) Ale to až příště... teď alespoň to málo fotek, co jsem nafotila, než jsem zase 2 dny strávila v čokoládách...

 Kakaová kašička s mraženými borůvkami, jahůdkou a pancake syrupem od Walden Farms :)


 Oběd doma- Kuřecí kousky s bulgurem a zeleninou

 Lehká večeře- zeleninový salát, tvaroh

 Intrácká večeře- opět zelenina s tvarohem :D

 Intrácká snídaně- ovesná kaše s banánem, skořicí a slun. semínky :)

A na závěr jeden ze školních obědů, připravovaný doma- Pohanka s kuřecími kousky, brokolicí, mraženou zeleninou a fazolkami :)


Tak vám přeji krásný zbytek pátečního dne a ještě krásnější a pohodový víkend :) Já si ho hodlám maximálně užít v Praze na muzikálu Kleopatra ruku v ruce s jídelníčkem na míru od Míši Totha, tak snad to bude k něčemu dobré :)
Měj te se!

7 komentářů:

 1. Všechno vypadá skvěle! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ta první kašička :O vypadá lahodně :3
  Fit Maddie

  OdpovědětVymazat
 3. Ty to s tou dietou opravdu myslí vážně! :D Jsi dobrá! Já bych to nevydržela..:D
  http://the-biggestfear.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Kašička vypadá parádně ! Tu bych si dala, ale z ostatního bych se asi moc nenajedla :-( Ale držím palce, ať ti výjdou tvé plány :)
  http://lucyshealthylifestyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ted už jím víc, tohle bylo fakt málo :)

   Vymazat
 5. Healthy Portland Food There are many reasons but here are the most important ones. Raw foods such as fruits and veggies, contain anti-oxidants which fight free radicals. Free radicals cause premature aging and health problems. Free radicals are found everywhere from pollution, to fried foods, to microwaving food, to radiation, smoke and so on. The anti-oxidants in raw foods, such as fruits and veggies help combat this damage and help you look younger.

  OdpovědětVymazat